biuro@decoinspiration.pl+48 570 510 740+48 663 777 328
Posiadamy w sprzedaży sztukaterię marki  Orac Decor Creativa Mardom Decor oraz  NMC. W naszym salonie prezentujemy cały asortyment tych trzech głównych producentów, którzy gwarantują wysoką jakość swoich produktów.  Znajdą u nas Państwo bogaty wybór listew sufitowych, ściennych,  podłogowych, oświetleniowych, elementów dekoracyjnych oraz klejów.
 
Orac Decor to belgijska wiodąca marka, która swoją działalność w branży wyposażenia wnętrz rozpoczęła 40 lata temu. Produkty Orac Decor są wykonywane z wysokiej jakości polimerów, które łączą w sobie twardość, obrabialność i wysokie właściwości materiałów syntetycznych. Znajdziemy tu produkty w czterech  grupach jakościowych i cenowych tj. kolekcja Luxxus, Axxent, Basixx oraz profile linii Ulf Moritz. 
 
Mardom  Decor to polska dynamicznie rozwijająca się firma, która na swoim koncie ma liczne nagrody za jakość oferowanych produktów. Sztukateria Mardom eksportowana jest do licznych krajów europejskich. W ofercie można znaleźć elementy nowoczesne jak i tradycyjne z podziałałem na kolekcje Elite, Premium i Prestige. Dzięki obfitości wzorów i kolorystyki z łatwością można dopasować je do własnej koncepcji.
 
NMC to belgijski producent, który swoją  działalność zapoczątkował w 1950 roku. Sztukaterię NMC tworzą stylowe produkty, wykonane niezwykle estetycznie, dedykowane klientom o wyszukanym guście. Wśród nich znajdują się elementy stylizowane na dawną nutę, ale także te wyjątkowo współczesne. Z uwagi na zróżnicowane potrzeby klientów, stworzono kilka kolekcji, które skupiają kompletne grupy produktów, co pozwala urządzić spójne wnętrze, o ściśle określonej stylistyce. Pośród kolekcji sztukaterii NMC, na szczególną uwagę zasługują: kolekcja Nomastyl,  Arstyl oraz Wallstyl.
 

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl
Deco Inspiration
ul. Bergamotki 4/Lok. 3
02-765 Warszawa Mokotów
NIP 738 171 93 63
Godziny otwarcia salonu: poniedziałek - piątek 10.00 - 18.00
sobota 10.00 - 14.00
Tel. kom. +48 570 510 740
Tel. kom +48 663 777 328
Sklep internetowy: decoinspiration.pl
Poczta: biuro@decoinspiration.pl