biuro@decoinspiration.pl+48 570 510 740+48 663 777 328
     

Tapety Wall&Deco

Projektanci odpowiedzialni za charakter tej włoskiej marki tworzą istne arcydzieła sztuki. Tapety Wall&Deco to oryginalny, niepowtarzalny, szarmancki styl. Projekty, które wychodzą spod pędzla, cechuje niezwykły poziom artystyczny. Te niesamowite, zaskakujące, czasami zabawne projekty możemy traktować bardziej jako fototapetę niż tapetę, bowiem nie ma tu standardowej powtarzalności wzorów.

Każdy wybrany model dostępny jest w dwóch lub trzech wersjach kolorystycznych, który dostosowujemy do wymiarów ściany. Wzór może być przeskalowany bądź też zmodyfikowany wedle życzeń Klienta. W tym celu przygotowujemy profesjonalne wizualizacje, wysyłane mailem do akceptacji.

W ofercie modele przystosowane do pomieszczeń mieszkalnych oraz lokali komercyjnych posiadające niezbędne atesty. Winylowe tapety Wall and Deco na podłożu flizelinowym charakteryzuje wysoka trwałość i odporność na wszelkiego rodzaju zarysowania i zabrudzenia, które możemy szybko usunąć. Tapety wyróżnia innowacyjny system WET, dzięki czemu można je kłaść w miejscach najbardziej narażonych na wilgoć tj. kuchnia, łazienka. Wyjątkowe i oryginalne znakomicie odwzorowujące rzeczywistość, kolory i wzory to kwintesencja, która podkreśli design wnętrz klasycznych, nowoczesnych i awangardowych. Precyzyjne wykonanie z dbałością o najmniejsze detale w wyjątkowych formach i niepowtarzalnej trwałości będą zachwycać swoim wyglądem i funkcjonalnością na długi czas. Zapewniamy najmodniejsze kolekcje tapet w zróżnicowanym wzornictwie w super cenach.

Jako dealer marki Wall&Deco zapraszamy do naszego salonu w Warszawie, gdzie na spokojnie można wybrać, dotknąć, zlecić wizualizację wybranego wzoru. Wszystkie dostępne wzory można obejrzeć na stronie www.wallanddeco.com Cena tapety liczona jest za metr kwadratowy.

Świadczymy profesjonalną usługę położenia tapet, przy zakupie z montażem zapewniamy atrakcyjny rabat. W przypadku pytań, sporządzenia wyceny prosimy o kontakt tel. 570 510 740, bądź mailowo biuro@decoinspiration.pl.

Zapraszamy!

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl
Deco Inspiration
ul. Bergamotki 4/U3
02-765 Warszawa Mokotów
NIP 599 278 34 90
Godziny otwarcia salonu: poniedziałek - piątek 10.00 - 18.00
sobota 10.00 - 14.00
Tel. kom. +48 570 510 740
Tel. kom +48 663 777 328
Sklep internetowy: decoinspiration.pl
Poczta: biuro@decoinspiration.pl