biuro@decoinspiration.pl+48 570 510 740+48 663 777 328

Szyny KS Forest / Karnisze Zegar

 

Zapewniając kompleksową ofertę dekoracji okiennych, nie można zapomnieć o szynach przysufitowych czy karniszach. W naszym asortymencie posiadamy niezawodne szyny aluminiowe KS Forest (KS Klick System) oraz wysokiej jakości karnisze polskiego producenta Zegar. Do wyboru modele w wyrafinowanych i nowoczesnych wzorach, idealne do klasycznych, jak i awangardowych wnętrz. Oferujemy karnisze aluminiowe oraz wykonane ze stali nierdzewnej, mosiądzu i aluminium różnej długości. Wyróżnia je precyzyjne wykonanie oraz najwyższa jakość, a także łatwość montażu. Szyna aluminiowa sufitowa KS pozwala na realizację Twoich nawet najbardziej nietypowych wizji aranżacji wnętrza, daje dodatkowe możliwości, które nie oferują inne dostępne na rynku produkty. Są estetyczne, wytrzymałe, możliwe jest ich gięcie, możesz dowolnie dostosować ich długości. 

 

Atuty, jakie posiadają szyny sufitowe KS Forest:  

- szyna aluminiowa jednotorowa wykończona lakierem proszkowym, w standardzie w kolorze białym 

- niezawodny i sprawdzony system do zawieszania zasłon oraz firan na wymiar, montowany do ściany lub sufitu

- prosty i szybki montaż do ścian i sufitu dzięki zastosowaniu uchwytów Smart Klick

- szynę można przymocować do ściany lub sufitu

- cicho przesuwające się suwaki karniszy (odporne na promieniowanie UV), pozwalające na zawieszanie zasłon lub firan z taśmą marszczącą lub szytych na „fleksach”, kształtem umożliwiające proste zawieszanie zakładek.

- szyny sufitowe dopuszczają obciążenie 8 kg na metr bieżący

- karnisze sufitowe posiadają różne wersje kolorystyczne: kolor biały, złoty, szary, brązowy, czarny

- komponenty do KS System także w różnych kolorach

- szyny sufitowe KS oferujemy o  długości 2m, 3m, 4m. Możliwość połączenia dłuższych odcinków na dowolny wymiar za  pomocą specjalnego łącznika, który nie przeszkadza w swobodnym przesuwaniu się dekoracji

- bardzo dobra jakość karniszy

- szyny KS posiadają wymiary: wysokość 14 mm x szerokość 20 mm x różne długości 2, 3, 4, 5 m

 

Kompletny metr szyny obejmuje

- suwaki AS 10 szt./1mb szyny

- 2 uchwyty Smart Klick na każdy mb szyny

- zaślepka Twist ze stoperem na zakończenia szyn

- jeśli potrzebne są 2 tory szyn (pod firanę i zasłonę), należy zakupić 2 osobne szyny aluminiowe i zamontować je w odległości ok. 8 cm jedna od drugiej.

Oferta - szyna sufitowa aluminiowa KS system

Cena za 1mb kompletnej szyny wynosi 55 zł brutto w kolorze białym i 78 zł brutto w kolorze czarnym.

 

Szyny są dostępne w naszym salonie od ręki. Jeśli jest potrzeba przycięcia lub wygięcia szyn na specjalne zamówienie (możliwość gięcia szyn o promieniu 10 cm oraz w łuk ciągły) potrzebujemy ok. 2 dni robocze na przygotowanie zamówienia.

W zależności od życzenia klienta możemy przyciąć szyny bezpłatnie na dowolny wymiar. Dzięki temu możesz dostosować wymiary szyny do indywidualnych potrzeb. Możliwy dowóz szyn na terenie Warszawy.  Transportujemy szyny w odcinkach do 5m długości szyny. Szyna sufitowa aluminiowa to idealne rozwiązanie dla Twoich potrzeb. Dzięki jej funkcjonalności i wytrzymałości (maksymalne obciążenie szyny sufitowej nawet do 8 kg), spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Można skorzystać z naszej profesjonalnej usługi montażu zakupionych szyn kontakt: 570 510 740 zapraszamy.

 

System Smart Klick (KS Klick System)

System Smart Klick to zaawansowane rozwiązanie, które rewolucjonizuje proces montażu na suficie lub ścianie. Jest to innowacyjny system oparty na specjalnych uchwytach zatrzaskowych, które zapewniają łatwy i niezawodny montaż. Ten innowacyjny system umożliwia bezproblemowy montaż dzięki zastosowaniu specjalnych uchwytów zatrzaskowych. Zatrzaskiwanie suwaków i uchwytów to błyskawiczne i solidne zamontowanie na suficie lub ścianie. Suwaki są odporne na promieniowanie UV — kształtem umożliwiające proste zawieszanie zakładek, co oznacza, że zachowują swoje właściwości nawet pod wpływem intensywnego światła słonecznego. Samo wykończenie szyn KS system to funkcjonalność i design w jednym.

System Smart Klick to doskonałe narzędzie dla tych, którzy poszukują nowoczesnych rozwiązań montażowych, które ułatwiają życie i pozwalają na personalizację przestrzeni. 

System KS - Szyny aluminiowe Forest

Każda szyna sufitowa Klick system przystosowane jest do pracy w niezawodnym i sprawdzonym systemie, który umożliwia zawieszanie tkanin na szynie szybko i łatwo.

Szyna sufitowa KS system ma wiele zastosowań, zwłaszcza w obszarze dekoracyjnym i praktycznym. Może być używany do montażu różnych dekoracji na ścianach lub sufitach. Dzięki łatwemu montażowi i solidnemu trzymaniu użytkownicy mogą swobodnie eksperymentować z aranżacją wnętrza, zmieniając jego wygląd w prosty i efektywny sposób.  

Karnisze Zegar

Nasz sklep oferuje również karnisze Zegar na okna i pełen wachlarz rolet rzymskich. To nowoczesne i praktyczne rozwiązanie do każdego mieszkania, którego cena jest bardzo atrakcyjna. Każdy karnisz tej polskiej marki jest wyjątkowy i cechuje się wysoką jakością materiału, z którego został wykonany i niepowtarzalnym designem. Wybierz oryginalny wygląd i funkcjonalność karnisza. Pokaż swoim gościom Twój styl, który wyrazi karnisz Zegar! Wybierz jakość i niebanalny design, jaki gwarantuje każdy produkt.

Opis każdego oferowanego przedmiotu, warunki zakupu i wszelkie informacje znajdziesz w ofercie.

 

Zapraszamy do zakupów w Warszawie na ul. Bergamotki 4/3 na Mokotowie. Zapewniamy dla klientów kompleksową pomoc, doradztwo i nowoczesne rozwiązania. W celu uzyskania informacji na temat produktu zapraszamy do kontaktu. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły 570 510 740!

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl
Deco Inspiration
ul. Bergamotki 4/U3
02-765 Warszawa Mokotów
NIP 599 278 34 90
Godziny otwarcia salonu: poniedziałek - piątek 10.00 - 18.00
sobota 10.00 - 14.00
Tel. kom. +48 570 510 740
Tel. kom. +48 663 777 328
Sklep int. decoinspiration.pl
Poczta: biuro@decoinspiration.pl