biuro@decoinspiration.pl+48 570 510 740+48 22 121 56 62

Żaluzje drewniane i plisy Warszawa

 

Oprócz tradycyjnych firan, zasłon czy modnych rolet rzymskich jako alternatywę możemy zaproponować żaluzje drewniane stanowiące praktyczną i oryginalną osłonę okienną. Tworzą niepowtarzalny charakter wnętrza, ocieplają pomieszczenie i elegancko wyglądają zarówno w pomieszczeniach nowoczesnych, jak i klasycznych. Poprzez regulację kąta ustawienia lameli możemy wybrać częściowe bądź całkowite zaciemnianie pomieszczenia. Oferujemy wysokiej jakości żaluzje drewniane w Warszawie w bogatej gamie kolorów w dwóch szerokościach lameli 2,5 i 5 cm. Do wyboru modele wykonane z poziomych elementów o szerokości 25 mm, które doskonale sprawdzą się jako osłona zamontowana na skrzydłach okiennych lub w świetle szyby pomiędzy listwami przy szybowymi oraz 50 mm najczęściej montowane nad lub we wnęce okiennej. Stylowe żaluzje z drewna to idealna propozycja, która wprowadza ekologiczny trend w dekoracji wnętrz nadając im niepowtarzalnego charakteru i luksusu w najlepszym wydaniu. Usługę wykonujemy na wymiar w Warszawie i okolicznych miastach.


Plisy stanowią nowoczesny, elegancki oraz praktyczny system żaluzji "harmonijkowych". Przesłona ta jest lekka, estetyczna i bardzo łatwa w użytkowaniu. Plisy jako jedyna dekoracja okienna umożliwiają zasłonięcie dowolnego fragmentu szyby. Można regulować poziom osłony nie tylko z góry, ale również z dołu. Posiadamy w ofercie wysokiej jakości tkaniny o różnej przepuszczalności światła, splotów i barw, dzięki którym tworzymy praktyczną, dostosowaną do własnych  potrzeb  przesłonę okienną. Delikatne sploty tkaniny zapewniają częściową przepuszczalność światła. Wpadające do pokoju promienie tworzą wyjątkową, przyjemną atmosferę. Z kolei dekoracje z materiału blackout zapewniają prawie stuprocentowe zaciemnienie pomieszczenia co sprawia, że są idealnym rozwiązaniem w pomieszczeniach, w których chcemy ograniczyć dostęp promieni słonecznych. Zadowolenie i pozytywne opinie naszych Klientów są dla nas najważniejsze, dlatego wykonamy plisy w Warszawie profesjonalnie i kompleksowo z dbałością o najmniejsze detale.


Z przyjemnością przyjedziemy we wskazane miejsce, przedstawimy pełną kolorystykę tkanin, pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania oraz sprawnie zamontujemy żaluzje drewniane i plisy w dogodnym terminie dla Państwa.

W celu nawiązania współpracy prosimy o kontakt telefoniczny 570 510 740 lub zapraszamy do naszego sklepu Al Rzeczypospolitej 18/151, Warszawa-Wilanów.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl
Deco Inspiration
Al. Rzeczypospolitej 18/151
02-972 Warszawa Wilanów
NIP 738 171 93 63
Godziny otwarcia salonu: wtorek - piątek 10.30 - 18.00
sobota 10.00 - 14.00
poniedziałek nieczynne
Tel. kom. +48 570 510 740
Tel. stacjonarny +48 22 121 56 62
Sklep internetowy: decoinspiration.pl
Poczta: biuro@decoinspiration.pl