biuro@decoinspiration.pl+48 570 510 740+48 22 121 56 62

zaluzje drewniane

WRÓĆ

Żaluzje drewniane Warszawa

 

Oprócz tradycyjnych firan, zasłon czy modnych rolet rzymskich jako alternatywę możemy zaproponować żaluzje z drewna stanowiące praktyczną i oryginalną osłonę okienną. Tworzą niepowtarzalny charakter wnętrza, ocieplają pomieszczenie i elegancko wyglądają zarówno w pomieszczeniach nowoczesnych, jak i klasycznych. Poprzez regulację kąta ustawienia lameli możemy wybrać częściowe bądź całkowite zaciemnianie pomieszczenia. Oferujemy wysokiej jakości żaluzje drewniane w Warszawie i okolicach w bogatej gamie kolorów w dwóch szerokościach lameli 2,5 i 5 cm. Do wyboru modele wykonane z poziomych elementów o szerokości 25 mm, które doskonale sprawdzą się jako osłona zamontowana na skrzydłach okiennych lub w świetle szyby pomiędzy listwami przy szybowymi oraz 50 mm najczęściej montowane nad lub we wnęce okiennej. Stylowe żaluzje to idealna propozycja, która wprowadza ekologiczny trend w dekoracji wnętrz nadając im niepowtarzalnego charakteru i luksusu w najlepszym wydaniu.
W swoim portfolio posiadamy również żaluzje aluminiowe w bogatej barwie kolorystycznej o szerokości lameli 16, 25 i 50 mm.

 

Najwyższy standard

 

Deco Inspiration oferuje żaluzje drewniane robione na miarę każdego okna. Do wyboru wiele gatunków drewna w różnych barwach, dzięki czemu można łatwo dopasować je do aranżacji całego wnętrza. Żaluzje wyróżnia trwała i solidna konstrukcja, dzięki czemu spełnią swoje funkcje w każdych warunkach atmosferycznych. To idealne rozwiązanie do prostych i niestandardowych aranżacji, jak i dużych przeszklonych wnętrz, które wprowadzi nutkę wyjątkowego stylu i luksusu w najlepszym wydaniu.

 

Sterowanie i konserwacja żaluzji z drewna

 

Bogate doświadczenie oraz znajomość najnowszych trendów pozwalają nam zaspokoić wciąż rosnące potrzeby Klientów. Kompleksowo i profesjonalnie wykonamy żaluzje drewniane w Warszawie i okolicach sterowane na różnych systemach. W zależności od upodobań i rozmiarów może być to m.in.: łańcuszek, pokrętło, system elektryczny, sznurek. To wyjątkowo delikatna dekoracja okienna, dlatego powinno się je czyścić lekko zwilżoną szmatką za pomocą bezpiecznych detergentów lub odkurzyć szczotką z miękkim włosiem.

 

Usługę wykonujemy na wymiar w Warszawie i okolicznych miastach. Zamów pomiar 570 510 740!


Plisy

 
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl
Deco Inspiration
Al. Rzeczypospolitej 18/151
02-972 Warszawa Wilanów
NIP 738 171 93 63
Godziny otwarcia salonu: wtorek - piątek 10.30 - 18.00
sobota 10.00 - 14.00
poniedziałek nieczynne
Tel. kom. +48 570 510 740
Tel. stacjonarny +48 22 121 56 62
Sklep internetowy: decoinspiration.pl
Poczta: biuro@decoinspiration.pl