biuro@decoinspiration.pl+48 570 510 740+48 22 121 56 62

Tapety Wonderwall - nowe oblicze wnętrz

 

Tapety Wonderwall to propozycja na oryginalną odmianę każdego wnętrza,  zachwycająca kolorystyczną różnorodnością oraz niebanalnym wzornictwem. Szeroka kolekcja tapet na ścianę spełni oczekiwania najbardziej wymagających konsumentów, którzy z łatwością dopasują konkretny design do charakteru danego wnętrza. Można wybierać wśród motywów roślinnych, geometrycznych, abstrakcyjnych czy tych z nutką romantyzmu. 

Wszystkie tapety Wonderwall sprzedawane są w rolkach o standardowych wymiarach: 100 cm szerokości  x 300 cm wysokości. Istnieje również możliwość zakupu tapety na inny niestandardowy wymiar. Po otrzymaniu wymiarów przygotowujemy dla Państwa bezpłatnie wycenę i wizualizację.   

 

Trwałość

Tapety winylowe na flizelinie marki  Wonderwall do wnętrz charakteryzują się podwyższoną trwałością oraz elastycznością. „Nie boją się” wilgoci, dlatego też w wyniku oddziaływania wody nie deformują się i wysychają zachowując swoją poprzednią strukturę tłoczenia.  Posiadają wysoką odporność na uszkodzenie mechaniczne, jak również są wytrzymałe na wielokrotne zmywanie. Tapety marki Wonderwall odpowiadają najwyższym standardom i wymaganiom stawianym przy produkcji tego typu produktów.  

 

Ekologia

W procesie produkcji tapet, producent bardzo dużą uwagę przykłada do ekologicznych metod ich wytwarzania. Wszystkie tapety wykonywane są w innowacyjnej technologii druku atramentami lateksowymi na maszynie HP Latex. Technologia ta gwarantuje druk w najwyższej jakości w zakresie bezwonnych, ekologicznych wydruków,  nadających się bezpiecznie do dekoracji wnętrz. 

 

Jako dealer marki Wonderwall  zapraszamy do naszego salonu w Warszawie, gdzie na spokojnie można wybrać, dotknąć, zlecić wizualizację wybranego wzoru i uzyskać wszelkie niezbędne informacje. W  przypadku pytań, sporządzenia wyceny prosimy o kontakt tel. 570 510 740, bądź e-mail biuro@decoinspiration.pl.

Deco Inspiration - wonderwall studio. Zapraszamy!

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl
Deco Inspiration
Al. Rzeczypospolitej 18/151
02-972 Warszawa Wilanów
NIP 738 171 93 63
Godziny otwarcia salonu: poniedziałek - piątek 10.30 - 18.00
sobota 10.00 - 14.00
Tel. kom. +48 570 510 740
Tel. stacjonarny +48 22 121 56 62
Sklep internetowy: decoinspiration.pl
Poczta: biuro@decoinspiration.pl