biuro@decoinspiration.pl+48 570 510 740+48 663 777 328

Karnisze elektryczne Warszawa

 

Karnisze elektryczne coraz częściej znajdują zastosowanie w naszych domach i biurach jako nowoczesne i funkcjonalne dekoracje okien.
Karnisz elektryczny doskonale spełnia swoją funkcję wszędzie tam, gdzie występują okna wielkopowierzchniowe, okna trudno dostępne, czy też w przypadku przeszkleń tarasowych. Systemy elektryczne to również doskonały wybór w przypadku standardowych okien w każdym domu, biurze, czy innym pomieszczeniu, gdzie stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych rolet czy żaluzji.

Elektryczne karnisze - zalety

Automatyczne urządzenia wysokiej klasy zapewniają duży komfort i spore udogodnienie dla domowników. Zalety karniszy elektrycznych to przede wszystkim:

 

- łatwość użytkowania (sterowanie napędem elektrycznym z pomocą pilota lub możliwość sterowania przełącznikiem ściennym)

- dyskretnie umieszczone karnisze nie ingerują w estetykę pomieszczenia

- system wyróżniający się cichą pracą

- dostępność w wielu kolorach

- równe układanie się firan i zasłon
możliwość montażu karniszy do sufitu lub do ściany według indywidualnych potrzeb
- system Touch Motion (uruchomienie silnika zamykania i otwierania zasłon przez delikatne pociągnięcie tkanin)

- miękki start i stop umożliwia ochronę zasłony

 

 

Karnisze elektryczne są dyskretne, pasują do nowoczesnych wnętrz, sal konferencyjnych, biur, sprawdzają się doskonale w przypadku wykorzystania różnego rodzaju materiałów. Ich użycie jest łatwe i szybkie, a silniki i napęd ciche i niezawodne.

 

Montaż karniszy elektrycznych

 

Zawsze chcemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, na życzenie klientów montujemy karnisze elektryczne w Warszawie i najbliższej okolicy, dzięki temu nasi kontrahenci mogą mieć pewność, że karnisze będą prawidłowo zamontowane i nie będzie problemów z ich prawidłową pracą.  

 

Dodatkowo instruujemy klienta z obsługi i sterowania zakupionymi karniszami, dzięki czemu może on bez problemu zacząć korzystać z funkcjonalności, jakie oferuje wybrany karnisz.

Duży wybór firan i zasłon

Aby dopełnić całości, w naszym sklepie możesz również wybrać odpowiednie firany i zasłony, które przygotujemy pod indywidualny wymiar. Dzięki temu nie musisz już szukać nigdzie dalej, a nowe zasłony dopasujesz z karniszami elektrycznymi. U nas możesz skompletować gotowy zestaw dekoracyjny okna, oparty na karniszach elektrycznych. Oferujemy gotowe nowoczesne rozwiązania w najnowszej technologii, które nadadzą wnętrzu Twojego domu piękny styl i niepowtarzalny charakter. Karnisze elektryczne pozwalają z powodzeniem zastąpić rolety w mieszkaniach. 

 

Sprawdź nasze produkty i wybierz nowoczesne i praktyczne rozwiązanie do wnętrza Twojego domu, dostępne w naszej ofercie!  

 

Deco Inspiration - karnisze elektryczne Warszawa - zapraszamy!

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl
Deco Inspiration
ul. Bergamotki 4/U3
02-765 Warszawa Mokotów
NIP 599 278 34 90
Godziny otwarcia salonu: poniedziałek - piątek 10.00 - 18.00
sobota 10.00 - 14.00
Tel. kom. +48 570 510 740
Tel. kom. +48 663 777 328
Sklep int. decoinspiration.pl
Poczta: biuro@decoinspiration.pl