biuro@decoinspiration.pl+48 570 510 740+48 663 777 328

Tapety Khroma

Marka tapet Khroma należy do belgijskiego producenta Masureel. Zgodnie z jego mottem „Tylko pasja może pomóc Ci iść wyżej”. Firma przy produkcji tapet przywiązuje dużą wagę do jakości i sztuki. Masureel ma szczęście budować na bogatej historii rodzinnej, ponieważ rodzina jest aktywna w zachodnio-flamandzkim przemyśle lnianym - tkanie i uszlachetnianie tkanin - od ponad dwóch stuleci. Pod koniec XX wieku firma Masureel przeszła na drukowanie wysokiej jakości włókninowych i tekstylnych oklein ściennych i wyrafinowanych tkanin wewnętrznych. Bogata historia i wyczucie stylu niezależnie od czasów sprawia, że każda tapeta kolekcji idealnie nadaje się do upiększenia wnętrza bez względu na jego przeznaczenie.

Tapety Khroma to biblioteka „Opowieści, w których można mieszkać”. Każda kolekcja marki Khrôma zawiera unikalną i oryginalną historię, łączącą nas z bogatym dziedzictwem wielu kultur na całym świecie. Dopracowany kolor w wymyślnych kombinacjach, innowacyjne struktury i zawsze atrakcyjne wzory sprawiły, że fimra Khroma jest wiodącą marką w swojej branży.

Tapety Khroma od Deco Inspiration

Dzięki bogatej ofercie niebanalnych wzorów oferuje prywatnym i profesjonalnym projektantom wnętrz dużą różnorodność i indywidualną inspirację do każdego projektu dekoracyjnego. Każdy produkt to swoiste dzieło sztuki!

Tapety Khroma dostępne w naszej ofercie to bogaty zbiór tapet ściennych wykonanych ze znakomitych materiałów. Tapety Khroma są pełne kolorów i wzorów, które wprowadzą do Twojego wnętrza ciepło i nastrój lata, efektownie prezentując się na każdej ścianie.

Dostępne w naszej ofercie tapety Khroma są wykonane na podkładzie flizelinowym, dzięki czemu możliwe jest ich czyszczenie. Wystarczy wilgotna szmatka.

Designerskie tapety ścienne Khroma

Szczególną popularnością wśród naszych klientów cieszą się tapety z motywami roślinnymi: w liście, palmy, kwiaty. Kroku dotrzymują im produkty Khroma w motywy geometryczne, pasy i inne wzory dekoracyjne. Wybierz rodzaj produktu, który odmieni Twoje wnętrze.

W naszym salonie posiadamy następujące kolekcje Khromy: Classic, Bruggia, Wild, Oxygen, Aida, Roots, Kwai, Tribute, Onyx, Prisma, Khromatic, Kent, Gatsby, Glasshouse, Toccata, a każda nowość firmy jest systematycznie dołączana do naszego asortymentu. Tapety ścienne? Serdecznie zapraszamy! Dokładne informacje o ofercie produktów pod numerem tel. podanym na stronie.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl
Deco Inspiration
ul. Bergamotki 4/U3
02-765 Warszawa Mokotów
NIP 599 278 34 90
Godziny otwarcia salonu: poniedziałek - piątek 10.00 - 18.00
sobota 10.00 - 14.00
Tel. kom. +48 570 510 740
Tel. kom +48 663 777 328
Sklep internetowy: decoinspiration.pl
Poczta: biuro@decoinspiration.pl