biuro@decoinspiration.pl+48 570 510 740+48 663 777 328

Szyny KS Forest/Karnisze Zegar

 

Zapewniając kompleksową ofertę dekoracji okiennych, nie można zapomnieć o szynach przysufitowych czy karniszach. W naszym asortymencie posiadamy niezawodne szyny aluminiowe KS Forest (KS Klick System) oraz wysokiej jakości karnisze polskiego producenta Zegar. Do wyboru modele w wyrafinowanych i nowoczesnych wzorach, idealne do klasycznych, jak i awangardowych wnętrz. Oferujemy karnisze wykonane ze stali nierdzewnej, mosiądzu i aluminium różnej długości. Wyróżnia je precyzyjne wykonanie oraz najwyższa jakość, a także łatwość montażu. Szyna aluminiowa sufitowa KS pozwala na realizację Twoich nawet najbardziej nietypowych wizji aranżacji wnętrza, daje dodatkowe możliwości, które nie oferują inne dostępne na rynku produkty. Są estetyczne, wytrzymałe, możliwe jest ich gięcie, możesz dowolnie dostosować ich długości. 

 

Atuty, jakie posiada szyna sufitowa KS Forest:  

- szyna aluminiowa jednotorowa wykończona lakierem proszkowym, w standardzie w kolorze białym 

- niezawodny i sprawdzony system do zawieszania zasłon oraz firan na wymiar, montowany do ściany lub sufitu

- prosty i szybki montaż do ścian i sufitu dzięki zastosowaniu uchwytów Smart Klick

- możliwość dowolnego gięcia szyn i dopasowania ich do ściany, czy sufitu w domu, mieszkaniu, biurze

- cicho przesuwające się suwaki karniszy, pozwalające na zawieszanie zasłon lub firan z taśmą marszczącą lub szytych na „fleksach”

- dopuszczalne obciążenie: waga zawieszanych tkanin to 8 kg na jeden mb

- karnisze posiadają różne wersje kolorystyczne: kolor biały, złoty, szary, brązowy, czarny

- szyny sufitowe KS oferujemy o  długości 2m, 3m, 4m. Możliwość połączenia dłuższych odcinków na dowolny wymiar za  pomocą specjalnego łącznika, który nie przeszkadza w swobodnym przesuwaniu się dekoracji

- wymiary: wysokość 14 mm x szerokość 20 mm x różne długości 2, 3, 4, 5 m

 

Kompletny metr szyny obejmuje

- suwaki AS 12 szt./1mb szyny

- 2 uchwyty Smart Click na każdy mb szyny

- zaślepka Twist ze stoperem na zakończenia szyn

- jeśli potrzebne są 2 tory szyn (pod firanę i zasłonę), należy zakupić 2 osobne szyny aluminiowe i zamontować je w odległości 6 - 8 cm jedna od drugiej.

 

Cena za 1mb kompletnej szyny wynosi 45 zł brutto w kolorze białym.

Szyny są dostępne w naszym salonie od ręki. Jeśli jest potrzeba przycięcia lub wygiecia szyn potrzebujemy ok. 2 dni robocze na przygotowanie zamówienia.

Możemy przyciąć szyny bezpłatnie na dowolny wymiar na życzenie klienta. Dowóz szyn na terenie Warszawy w cenie 120 zł.  Transportujemy szyny w odcinkach do 5m długości szyny.

Można skorzystać z naszej profesjonalnej usługi montażu zakupionych szyn kontakt: 570 510 740 zapraszamy.

 

System Smart Klick

Ten innowacyjny system umożliwia bezproblemowy montaż dzięki zastosowaniu specjalnych uchwytów zatrzaskowych. Zatrzaskiwanie suwaków i uchwytów to błyskawiczne i solidne zamontowanie na suficie lub ścianie

 

System KS

Każda szyna sufitowa przystosowane jest do pracy w niezawodnym i sprawdzonym systemie, który umożliwia zawieszanie tkanin na szynie szybko i łatwo.

 

Karnisze Zegar

W naszej ofercie znajdziesz również karnisze Zegar na okna i nie tylko. To nowoczesne i praktyczne rozwiązanie do każdego wnętrza, którego cena jest bardzo atrakcyjna. Każdy karnisz tej polskiej marki jest wyjątkowy i cechuje się wysoką jakością materiału, z którego został wykonany i niepowtarzalnym designem. Wybierz oryginalny wygląd i funkcjonalność karnisza. Pokaż swoim gościom Twój styl, który wyrazi karnisz Zegar! Wybierz jakość i niebanalny design, jaki gwarantuje każdy produkt.

Opis każdego oferowanego przedmiotu, warunki zakupu i wszelkie informacje znajdziesz w ofercie.

 

Zapraszamy do naszego sklepu w Warszawie na ul. Bergamotki 4/3 na Mokotowie. Zapewniamy kompleksową pomoc i doradztwo. W celu uzyskania informacji na temat produktu zapraszamy do kontaktu.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl
Deco Inspiration
ul. Bergamotki 4/U3
02-765 Warszawa Mokotów
NIP 599 278 34 90
Godziny otwarcia salonu: poniedziałek - piątek 10.00 - 18.00
sobota 10.00 - 14.00
Tel. kom. +48 570 510 740
Tel. kom +48 663 777 328
Sklep internetowy: decoinspiration.pl
Poczta: biuro@decoinspiration.pl